AUTORIKANGAD

Pakume ainulaadset võimalust koostöös ZAFRAN rõivadisaineritega luua endale personaalne autorikangas.

Valmistame kangaid Sinu jaoks oluliste sümbolite, fotode, lemmik värviüleminekute ja mustritega - täpselt sellise, millest unistanud oled.

Autorikangaid on võimalik tellida nii sisustus-, dekoratiiv- kui rõivatekstiilidena.

Peamiselt kasutame sublimatsiooni-, siidi- ja digitrükki. Vajadusel ka tikandit ja muid kangatöötlustehnikaid.


Kanga laiuseks on 150cm ja miinimum kõrgus tellimiseks 50cm. Kui olete autorikanga tellimisprotsessi lõpetanud, vajutage nupule "SAADA TELLIMUS", peale mida võetakse Sinuga 48 tunni jooksul ühendust ja täpsustatakse tellimuse täpne hind ning ülejäänud detailid.

AUTORIKANGA TELLIMINE:

Palun täpsustage, millisel otstarbel soovite autorikangast luua (sisustus-, dekoratiiv- või rõivatekstiilina):

* Näiteid: rõivatekstiil (pintsak, kleit, särk, püksid jne), rõiva detail (krae, mansetid, tasku, vooder jne), aksessuaar (seljakott, rätik, sall jne), sisustuskangas (kardinad, padjad, diivani- või voodikatted jne), dekoratiivkangas.
Palun täpsustage, millist materjali soovite autorikanga puhul kasutada:

* Materjalide valik: siidjas läbipaistev materjal, läbipaistmatu siid, organža, kostüümiriie, lükra, samet, atlass, dekoratiivriie, pusariie, trikotaaž, mantliriie, paksem spordiriie, impregneer joperiie, voodririie jne (materjalide kasutusviisidest saate rohkem informatsiooni kirjutades e-posti aadressile: info@zafran.ee).
Kas Sul on olemas enda kujundusfail, mille alusel personaalset autorikangast luua või soovid, et selle loob Sulle meie disainer?
* Kui Sul on olemas enda kujundusfail, siis palun lae see üles läbi meie "AUTORIKANGA FAILIDE ÜLESLAADIMISE" keskkonna või saada see meie e-posti aadressile: info@zafran.ee.
* Kujundusfaili miinimumnõuded:

Pildi resolutsioon: 150dpi - 300dpi (dots per inch)
Lubatud formaadid: .JPG, .AI, .TIFF, .PDF
Faili maksimumsuurus: 250MB (megabyte)

Palun kirjeldage ülevaatlikult oma ideed autorikanga loomiseks:
Peale nupule "SAADA TELLIMUS" vajutamist võetakse Sinuga 48 tunni jooksul ühendust ja täpsustatakse tellimuse täpne hind ning ülejäänud detailid.